Yandex Disk

Yandex veri depolama uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.4 MB
  • Version 1.00
  • Dil TR / EN
  • Firma Yandex
Yandex.Disk internet özelliğini destekleyen cihazlarınız ile fotoğraflarınıza, videolarınıza ve belgeleriniza ulaşmanıza yarayan ücretsiz bir bulut depolama hizmetidir.
Yandex.Disk internet özelliğini destekleyen cihazlarınız ile depoladığınız fotoğraflarınıza, videolarınıza ve belgelerinize mobil olarak erişmenize yarayan ücretsiz bir bulut depolama hizmetidir. Cihazınıza kuracağınız bu uygulama ile tam anlamıyla her zaman her yerden dosyalara erişmeniz mümkün olacaktır.

Mobil cihazınız ile sadece internet bağlantınızı kullanarak dosyalarınızı Yandex.Disk' e depolayabilir ve depoladığınız bu dosyaları paylaşıma açabilirsiniz. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biriside cihazınızın mevcut hafızasından bağımsız bir şekilde çalışmaya olanak tanıdığı için kesinlikle kullanıcıya depolama konusunda sorun yaşatmıyor. Yani cihazınızın hafıza alanını doldurmadan dosyalarınızı çevrimiçi bir şekilde depo edebiliyorsunuz. 

Yandex.Disk, kullanıcılara davet sistemi ile 20 GB depolama alanı vermektedir. Arkadaşlarınızı eğer Yandex.Disk' e davet ederseniz bu kapasiteye ek olarak 10 GB' a kadar artırabiliyorsunuz. Davetiyeniz ile her üye olan kullanıcı başına ise 500 MB alana sahip oluyorsunuz.
Daha Fazla Göster
Yandex Disk indir